Moje služby

Prožitkový rozhovor

Potřebujete si utřídit myšlenky? Ujasnit svůj pracovní nebo osobní směr? Získat nadhled anebo načerpat energii?

Při své práci používám čínskou astrologii, tarotové karty a intuici. Neřeknu vám budoucnost, ani co máte dělat. Jen získáte vnitřní klid a přijdou vám vlastní odpovědi, AHA momenty, které uvolní strachy, obavy, váhavost, abyste mohli žít naplno.

Cena konzultace: 1 000 Kč / setkání

Harmonické bydlení

Máte pocit stagnace? Jste unavení? Chcete přestavět byt? Nevíte, co sami se sebou, ale víte, že takto dál už fungovat nechcete?

Pomohu vám najít souvislosti mezi vaším domovem a tím co zažíváte. Doporučím vám řešení, která harmonizují vás a váš domov. Naučím vás, jak aktivně a vědomě s prostorem pracovat tak, aby vám dobře sloužil.

Cena konzultace: 2 000 Kč/ byt + doprava

Interiér s příběhem

Řešíte nové bydlení? Chcete si předělat váš interiér nebo vytvořit nový domov?

Na základě společného rozhovoru a vašeho data narození vytvořím "moodboard - idea maker" interiéru, který zrcadlí vás, vaši podstatu. Návrh vám pomůže pochopit esenci vašeho domova. Na jeho základě budete vědět, jak se rozhodovat při výběru barev, materiálů i samotném nákupu nábytku, textilií a dekorace.

Cena za návrh: 3 500 Kč + doprava

Úklid, cesta ke štěstí

Chcete žít a ne přežívat? Potřebujete odlehčit svůj život a získat energii a čas pro to, co vás těší?

Pomohu vám najít váš osobní systém a řád v domácnosti, abyste získali klid v duši, čas na sebe, rodinu a své koníčky, radost ze života. Jednoduše prožili život všemi svými smysly nikoliv ho viděli z rychlíku. 

Cena konzultace: dle rozsahu služeb


"Veranda, místo pro odpočinek a soulad se sebou i s rodinou"

Zadání: Veranda je nejkrásnější místo našeho bytu. Nezateplená, v létě horko, v zimě kosa. Je to prostor, kde ukládáme spousty věcí, používáme ji jako hlavní vstup, chtěla bych ji lépe využít. Bez velkých finančních investic.

První změny interiéru:

Pořízení nové rozkládací IKEA sedačky i pro letní spaní. Sedačky, která zachová stejný směr výhledu jak v sedě, tak vleže. Umístění sedačky na opačnou stranu. Toto umístění přineslo výživnější a inspirativnější výhled.

Nový přízový koberec, který definuje relaxační místo na verandě. Závěsy jsme vyměnili za přízové rolety, které zmírňují jihozápadní letní slunce, dodávají soukromí a přesto propouští světlo. Proto jsou klienti i po jejich zatažení, stále propojení s venkovní zahradou.

Manželé tak získali místo pro letní spaní, podvečerní relaxování a prostor, kde se mazlí a dovádí se svými dětmi.

Klientky reakce: "Jsi kouzelnice. Fakt nevím, jak to děláš. Děkuji.:-)"

Klientka je japonoložka, chtěla získat prostor, kde si dobije baterky. Nakonec získala mnohem více. Pracovně zpomalila, začala si vychutnávat život, propojila se více se svým manželem a dětmi. A objevila sama sebe. "Domov pro život plnými doušky" 

Zadání: Chceme rekonstruovat jeden ze svých bytů a žít tam společně. Máme architektonický návrh, ale nejsme s tím ztotožnění.

Našli jsme a pojmenovali společné životní téma i hodnoty. Zakotvili jsme jejich potřeby, životní styl a vybrali novou barevnou škálu, která nevychází ze současných trendů, ale odráží je samotné. 

V architektonickém návrhu jsme změnili rozmístění nábytku, aby odráželo to, co klienti chtějí ve svém domově zažívat - být si blízko, společně jíst na zemi u malého stolku, vytvořit bezpečný koutek pro čtení. Zakombinovat vášeň pro pěstování pokojových kytek, kompostování a hraní na kytary. Respekt k tradicím a zálibu v retru.

Doplnili jsme původní architektonický návrh o detaily - světýlka pro měkkost a získání pocitu společného hnízda, společnou nástěnku se vzkazy a fotky z výletů, vytvoření "herny a pracovny" než přijde plánovaný potomek.

"Řád s francouzským šarmem... "

Zadání: potřebujeme změnit kuchyň. Nevyhovuje nám. Měla být provizorní a již v ní takto bydlíme spousty let. Je tu takový chaos. Ráda peču, ale z vaření jsem už unavená. Chci se naučit odpočívat a i zde relaxovat.

Hlavním tématem domova bylo nastavit bydlení "řád", který obyvatelům pomůže si znovu vychutnávat život s lehkostí, s vůní dálek Francie a probudit upozaděné sny. Pomoci manželům se životní změnou, kdy děti postupně vylétají z hnízda a místo pěti budou doma časem jen dva.

Vlastní různorodé množství příborů od historických po klasické a neskutečnou sadu hrnků, Rádi spolu jedí a popíjí kávu. Příbory lze použít jako pár madel u skříněk a z keramických i porcelánových hrnků vytvořit zemní prvek v podobě osvětlení v jídelně.  

Kuchyň zároveň podporuje jejich pracovní a životní směřování - on umělecký kovář, ona aromaterapeutka. Vytvořili jsme klientce prostor, kde může sušit své bylinky, relaxovat u kamen a věnovat se pečení domácího chleba a dalších dobrot.

"Sluneční záře podzimu"

Zadání: navrhnout barevnou paletu a rozmístění nábytku pro byt, který se bude kompletně rekonstruovat. Jedná se o byt ve kterém klientka vyrostla a do kterého se po úmrtí svého otce znovu vrací. 

Barevná škála interiéru byla vybrána s ohledem k několika faktorům - k dlouhodobé stagnaci energie v nemovitosti a hravé i zádumčivé povaze klientky. Barevnost a materiály mají přinést radost do podzimu života, reflektovat proces smutku ze ztráty a udržet elán do života. 

"Průzračné, čisté a naše"

Zadání: nejsme spokojeni s návrhem od architekta, potřebujeme poradit. Partnerka nemá pocit, že je to naše budoucí bydlení. Nevidí se v tom. 

Z osobních horoskopů partnerů vyplynulo, že jejich hlavním tématem je komunikace, neschopnost vyjádřit emoce, nedůvěra, žárlivost z předchozích vztahů a věkový rozdíl, kdy se každý nachází v jiné životní etapě. Klíčovými prvky se stal proto element vody, který přináší průzračnost, jasnost a pomáhá vydat na povrch to, co je skryto. To vše podpořeno kameny - modrý achát a chalcedon/ karneol. Našli jsme prvky, barevnou škálu, která je pro ně vhodná. A pro lepší komunikaci jsme nechali udělat "okno" mezi kuchyní a obývacím pokojem. Kdy jeden vaří a druhý ho doprovází z pokoje na piano. To byl klíčový okamžik, kdy partnerka řekla, to je ono, nyní se cítím, že sem patřím.