Moje služby

Prožitkový rozhovor

Potřebujete si utřídit myšlenky? Ujasnit svůj pracovní nebo osobní směr? Získat nadhled anebo načerpat energii?

Při své práci používám čínskou astrologii, tarotové karty a intuici. Neřeknu vám budoucnost, ani co máte dělat. Jen získáte vnitřní klid a přijdou vám vlastní odpovědi, AHA momenty, které uvolní strachy, obavy, váhavost, abyste mohli žít naplno.

Cena konzultace: 2 000 Kč / setkání

Harmonické bydlení

Máte pocit stagnace? Jste unavení? Chcete přestavět byt? Nevíte, co sami se sebou, ale víte, že takto dál už fungovat nechcete?

Pomohu vám najít souvislosti mezi vaším domovem a tím co zažíváte. Doporučím vám řešení, které harmonizuje vás a váš domov. Naučím vás, jak aktivně a vědomě s prostorem pracovat tak, aby vám dobře sloužil.

Cena konzultace: 3 000 Kč/ byt + doprava

Úklid, cesta ke štěstí

Chcete žít a ne přežívat? Potřebujete odlehčit svůj život a získat více času pro to, co vás těší?

Pomohu vám najít váš osobní systém a řád v domácnosti, abyste získali klid v duši, čas na sebe, rodinu a své koníčky, radost ze života. Jednoduše prožili život všemi svými smysly nikoliv ho viděli z rychlíku. 

Cena konzultace: dle rozsahu služeb

Interiér s příběhem

Řešíte nové bydlení? Chcete si předělat váš interiér nebo vytvořit nový domov?

Na základě společného rozhovoru a vašeho data narození vytvořím "moodboard - idea maker" interiéru, který zrcadlí vás, vaši podstatu. Návrh vám pomůže pochopit esenci vašeho domova. Na jeho základě budete vědět, jak se rozhodovat při výběru barev, materiálů i samotném nákupu nábytku, textilií a dekorace.

Cena za návrh: 5 000 Kč + doprava


"Veranda, místo pro odpočinek a soulad se sebou i s rodinou"

Zadání: Veranda je nejkrásnější místo našeho bytu. Nezateplená, v létě horko, v zimě kosa. Je to prostor, kde ukládáme spousty věcí, používáme ji jako hlavní vstup, chtěla bych ji lépe využít. Bez velkých finančních investic.

První změny interiéru:

Pořízení nové rozkládací IKEA sedačky i pro letní spaní. Sedačky, která zachová stejný směr výhledu jak v sedě, tak vleže. Umístění sedačky na opačnou stranu. Toto umístění přineslo výživnější a inspirativnější výhled.

Nový přízový koberec, který definuje relaxační místo na verandě. Závěsy jsme vyměnili za přízové rolety, které zmírňují jihozápadní letní slunce, dodávají soukromí a přesto propouští světlo. Proto jsou klienti i po jejich zatažení, stále propojení s venkovní zahradou.

Manželé tak získali místo pro letní spaní, podvečerní relaxování a prostor, kde se mazlí a dovádí se svými dětmi.

Klientky reakce: "Jsi kouzelnice. Fakt nevím, jak to děláš. Děkuji.:-)"

Klientka je japonoložka, chtěla získat prostor, kde si dobije baterky. Nakonec získala mnohem více. Pracovně zpomalila, začala si vychutnávat život, propojila se více se svým manželem a dětmi. A objevila sama sebe. "Domov pro život plnými doušky" 

Zadání: Chceme rekonstruovat jeden ze svých bytů a žít tam společně. Máme architektonický návrh, ale nejsme s tím ztotožnění.

Našli jsme a pojmenovali společné životní téma i hodnoty. Zakotvili jsme jejich potřeby, životní styl a vybrali novou barevnou škálu, která nevychází ze současných trendů, ale odráží je samotné. 

V architektonickém návrhu jsme změnili rozmístění nábytku, aby odráželo to, co klienti chtějí ve svém domově zažívat - být si blízko, společně jíst na zemi u malého stolku, vytvořit bezpečný koutek pro čtení. Zakombinovat vášeň pro pěstování pokojových kytek, kompostování a hraní na kytary. Respekt k tradicím a zálibu v retru.

Doplnili jsme původní architektonický návrh o detaily - světýlka pro měkkost a získání pocitu společného hnízda, společnou nástěnku se vzkazy a fotky z výletů, vytvoření "herny a pracovny" než přijde plánovaný potomek.