Prožitkový rozhovor

30.01.2022

Správný čas je právě teď...

Roky si hraju s výkladovými kartami, vzdělávám se ve feng shui a před deseti lety jsem absolvovala koučovací kurz pod vedením Honzy Hrušky. A právě v té době (mimojiné v době mého těhotenství s Rafaelem), se zrodil nápad, že bych chtěla všechno tohle spojit do jednoho mého projektu, který bude mít název BÝT V POHODĚ. Tedy být i byt v pohodě. Zároveň jsem věděla, že některé věci potřebují ještě čas... čas osobního dozrání.

Sice stále nevím, jak mám nazvat to, co dělám, ale díky vaším reakcím, vím, že to pro vás má hodnotu, že vás to nabíjí, motivuje a inspiruje. Také vím, že stačí jedno společné setkání a věci u vás naberou ten správný směr. Na chvíli pocítíte, že jste beze strachů, obav a vše se vám vyjasní. Uvnitř víte, co, jak, kdy máte udělat. Zažehnete, nastartujete se. Je však dále na vás, zda s tou nastartovanou lodí zůstanete stát u břehu nebo se pustíte do hlubokých a neznámých vod.

Já vám rozhodně neřeknu co máte dělat, ani vám nevyložím budoucnost, ale svým povídáním, svými humornými i šílenými přirovnáními, historkami, se u vás něco změní.

Co vím určitě, že mým životním posláním je mluvit, inspirovat a motivovat. Nemusím být vidět, ale mám být slyšet.

Pokud máte zájem se podívat na svá osobní témata tímto způsobem, řekněme skrze "prožitkový rozhovor", ozvěte se mi.

Co o mně řekli....

"První slovo, které mě v souvislosti s Liběnou napadá je VHLED. Někdy v životě zažíváme období, kdy máme pocit, že se točíme v kruhu a nevidíme cestu ven. Jsme nespokojení nebo "zaseklí" v práci, ve vztazích. Prostředí, ve kterém žijeme, nám také mnoho radosti nepřináší. V takových chvílích potřebujeme, aby nám někdo zvenku posvítil na nás samotné. Liběna takovou schopnost má. Dovede nahlédnout do našeho "bludného kruhu" a přinést světlo a inspiraci."

"Bylo to pro mě úplně neskutečné, protože Tvá zkušenost a schopnosti jsou opravdu jedinečné. Bylo to, jak když otevřeš knihu a začneš v ní číst."

"Liběna je velmi empatická, dokáže naslouchat a naladit se. Nabídne vhledy, rozšíří a projasní obzory. Vše jemně, lidsky, a srozumitelně. Vnímám ji jako inspirátorku."

"Liběna mi otevřela oči, rozšířila obzory a ukázala, jak lze také dělat věci... zkrátka a dobře jinak."

"Liběno, moc jsem na tebe myslela, s láskou a vděčností. Nemusela jsem dělat nic, jen to uvidět. Výsledek je ohromující. Klid, projasnění, úleva, nové energie, harmonie."